Organoid Technologies - naturalne okładziny

Płyty dekoracyjne Organoid wyróżniają się dzięki swojej naturalności i autentyczności, umożliwiając nowe odczuwanie materiałów podstawowych, bazujące na wszystkich zmysłach. Używamy wyłącznie naturalnych i autentycznych materiałów podstawowych, które nie są stosowane w konwencjonalnych procesach produkcyjnych.

Produkty Organoid zdobywają liczne nagrody na ekspozycjach i wystawach tematycznych, dotyczących aranżacji wnętrz. Oryginalność i funkcjonalność są nasza cechą charakterystyczną.
Jedyny tego typu produkt na rynku. Zaaranżuj swoje pomieszczenie według używając naturalnych struktur o delikatnym, naturalnym zapachu.

Oprócz standardowego nośnika HDF 3mm, Organoid ma w swojej ofercie także nośniki typu flex (giętkie), które pozwalają na bardzo łatwy i szybki montaż. Można je docinać bowiem ostrymi nożycami bez potrzeby użycia specjalistycznego sprzętu. Dodatkowo istnieje również możliwość zakupu okładzin na samoprzylepnym nośniku, który nadaje się do każdego rodzaju podłoża.

Na zapytanie dostępne są również podłoża przeźroczyste oraz jednokolorowe (białe, kremowe, beżowe, etc.).

Natura to idealny Designer, który potrzebuje tylko pomocy, aby odnaleźć drogę do naszych wnętrz. I na tym właśnie polega nasze zadanie – dzięki naturalnym okładzinom Organoid pozwalamy jej dotrzeć do wyjątkowych wnętrz naszych klientów.

W dzisiejszym świecie zdominowanym przez high tech oraz życie w pośpiechu, naturalne okładziny Organoid Technologies pozwalają ludzkiemu organizmowi zbliżyć się ponownie do Natury oraz wzmocnić jakże ważną więź człowiek-natura.