Las w pomieszczeniach

Panele Forest, czyli nowość, która nieśmiało zagościła w naszej ofercie już w zeszłym roku, od teraz dostępna jest już w regularnej sprzedaży!

Dzięki temu rozwiązaniu mamy możliwość wprowadzenia do wnętrz wertykalnego ogrodu, który nie wymaga doprowadzenia wody, pielęgnacji ani nawożenia. Dodatkową ich zaletą jest brak potrzeby instalowania specjalnego oświetlenia, które jest niezbędne w przypadku żywych roślin. Rośliny używane do tworzenia tych zielonych dzieł sztuki, są konserwowane w specjalnym procesie stabilizacji (używamy tylko naturalny, sprawdzonych i bezpiecznych środków). Dzięki temu procesowi rośliny i mchy nie wymagają jakiejkolwiek pielęgnacji. Będą cieszyć oko przez długie lata!

Każda realizacja wykonywana jest indywidualnie pod projekt, możliwy jest także dobór preferowanych roślin (katalog roślin stabilizowanych na zapytanie). Panele dostępne są zarówno jako obrazy, jak i duże ściany.

Jeżeli interesuje Was tego typu rozwiązanie, zapraszamy do kontaktu: email hidden; JavaScript is required lub telefonicznie: 12 659 31 47. Oferujemy również montaż paneli z mchu.

Poniżej znajdziecie jak zawsze kilka przykładowych realizacji 🙂

dav