Aluguss – aluminium cięte z jednego bloku

Aluguss, czyli aluminium cięte z jednego bloku powraca! Zarówno panele z serii TECHNICAL, jak i NATURAL dostępne są znowu w naszej regularnej ofercie, jeżeli zatem nadal nie macie pomysłu jaki materiał użyć na elewację, ściany wewnętrzne, czy podłogi tym bardziej zapraszamy do zapoznania się z tym wpisem.

Aluguss to czyste, 100% aluminium, które dostępne jest w formatce 1520 x 3020mm, w gładkiej piaskowanej powierzchni (możliwe jest lakierowanie piaskowe na każdy dostępny kolor RAL), lub w formie płyty NATURAL, z wyjątkową, naturalną powierzchnią, powstającą w wyniku zastygania warstwy wierzchniej bloku aluminiowego.

Crealloy 16

Płyty aluminiowe cięte z jednego odlewu wpisują się w myśl filozofii Wabi Sabi – koncepcji estetycznej, która w szczególny sposób opisuje pojmowanie rzeczy. Całościowo wszystko sprowadza się do wysoko rozwiniętej kultury, która wyraża się w jednej wielkiej dowolności formy oraz w formalnej prostocie. Przedmioty posiadające cechy Wabi Sabi są bezpretensjonalne i minimalistyczne, jednak pomimo to prezentują się imponująco. Wabi Sabi zaprasza oglądającego do odkrycia drobnych spraw dnia codziennego na nowo, do zauważania i analizowania piękna, zwłaszcza tego, które jest ledwo zauważalne.

Aluminium - Basen Sleza WroclawElewacje wykonane z czystego, 100% aluminium urzekają swoją prostotą i elegancją. Płyty te, ze względu na swoją kompozycję, są również niezwykle trwałe i nawet po wielu latach oddziaływania warunków pogodowych, prezentują się również dobrze jak w dniu montażu.

Dzięki zróżnicowaniu kolorystycznemu, jakie daje możliwość lakierowania piaskowego, panele Aluguss mogą być użyte na każdą elewację zewnętrzną i nie tylko. Można je wyginać i przycinać. Aluguss nadaję się też świetnie na podłogi i schody.

Zapraszamy do kontaktu. Nasi konsultanci chętnie omówią z Państwem projekt i planowane użycie materiału, a także doradzą w kwestii odpowiedniego pokrycia oraz przygotują ofertę pod projekt.

Alugus 06

img77